Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kim jest p. Leniak

Utworzony przez ofiara, 24 września 2014 r. o 20:32
Ucho???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy totot jest Wotekczko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy totot jest Wotekczko?
mnie sie zdaje że to [media]http103://przemekkainel.pl/leniaktv.swf[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie sie zdaje że to [media]http://przemekkainel.pl/leniaktv.swf[/media]
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łezka się w oku kręci...  
ja lubię akurat Dudka ;-) i zawsze piszę pod nazwiskiem ;-) ... propos sceny - kojarzycie scenę w Bychawie wiecie święto pierogów ;-) kiedyś rozbieraliśmy ją we 3... praca przy scenach wyglada tak mniej więcej już tam nie pracuję ... aczkolwiek zdaje się jesteśmy z szefami na stopie przyjaznej... ktoś tam maił podobno obdzwonić moich pracodawców i coś tajemnego wydobyć trochę czasu minęło i cisza... dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemku, może Towoje Słońce pracujące w biurze firmy ukrywa to przed Tobą, więc spieszę donieść, że możesz wrócić do pracy, jest zapotrzebowanie. http://light-tech.pl/praca/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Moim zdaniem jest to najprawdopodobniej kradzież tożsamości. Prawdziwy Leniak ma przecież 42 lata ! Pewnie jest odcięty od internetu może siedzi w więzieniu albo jest ciężko chory , a tu jakiś szczeniak się produkuje.
   
a przy okazji próbę włamania na konto na facebooku: Ktoś próbował zalogować się do Twojego konta na Facebooku, używając Twojego hasła. Ponieważ miało to miejsce z lok.aliz.acji, z której Ty zazwyczaj się nie logujesz, uniemożliwiliśmy tej osobie dostęp do konta. Chcemy upewnić się, czy to byłeś(aś) Ty. Jeśli to nie byłeś(aś) Ty, pomożemy Ci zabezpieczyć konto. Okolica: Turek, Poland, urządzenie/program: Firefox dla systemu Windows 7, czas: Dzisiaj o 02:06 IP: 192.162.49.128   chyba trzeba będzie to zgłosić jak myślicie? 
   
Nie ma problemu Agata ;-) jesteś wytłumaczona muzyka z tekstem Leniak wynocha powiadasz jest zgodna z regulaminem ;-) ja myślę że ona jest zgodna z z wytycznymi jednak odnośnie Holokaustu - w wątku Krzczonowskim pojawiła się tematyka Cyganów dziś wiemy że była to struna na której grał TNN  i to istotnie jest zasługą wolnego słowa są jednak na forum wpisy które podpisane sa moim imieniem i nazwiskiem a nie zostały napisane przeze mnie zgłaszałem je oczywiście ale reakcji nie było ciekawe czy gdyby w tym wątku ktoś pisał jako Agata Witkowska też byście to tak pozostawili? w zasadzie to retoryczne pytanie cod wklejania to wiesz - gdyby to naruszało regulamin forum pewnie dostałbym jakieś ostrzeżenia czy coś w tym stylu - to jak wiesz nie zdarzyło się jednak nigdy https://www.youtube.com/watch?v=V500Yu8xe3U ps. czemu nie sypiasz po nocach Agata? pps. plik przemekkainel.pl/ skurczybyk.swf który tym razem wkleił nam tu Krzyśio jako występujący jako Zarzeczny ma jeszcze lepszy tekst "HY hy niezły skurczybyk z tego Leniaka co?" dzięki stworzeniu pliku swf i umieszczeniu go w taki sposóbembed src="kttp://przemekkainel.pl/ skurczybyk.swf" play="true" loop="true" quality="best" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" plik jest niewidoczny ale sieje dżwiekiem   4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne. oj tam oj tam... Dzięki jednak twoim wyjasnieniom Agata jest wiadomo że administracja forum w pełni akceptuje i popiera działania jakie podejmuje Krzysztof Wojteczko no i to oczywiscie fajnie że jest to jasne
 
normalnie jestem popularny jak jakiś postksiądz Boniecki z Nergalem w pakiecie... sytuacja jest taka że to akurat dobrze... wy piszcie a ja się "poobrażam"  
Normalnie już nie wiem, który Leniak jest prawdziwy. Na fejsie takie ostrzeżenie zamieścił... ale czy to prawdziwy profil ?
ostrzeżenie jakiś czas temu znalazłem forum historycy.org zarejestrowałem się tam i poruszyłem kilka tematów to teoretycznie forum branżowe więc przez kilka lat nie naprodukowałem za wiele postów ot 146 ale dziś stwierdziłem z zaskoczeniem że treść niektórych z nich napisał ktoś inny niż ja - zrobił to mianowicie lokalny superadmin net_stalker.jakieś głupoty wpisywał w miejsce tekstów dot np historii PPS głupoty czy nie jednak faktem jest że się ordynarnie pode mnie podszywał co jest karalne nota benbe oczywiście ściganie jakiegoś bandziorka z forum byłoby uciążliwe ale złapałem podelca na gorącym uczynku i co najważniejsze dowiedziałem się kto jest właścicielem witryny po krótkiej wymianie uwag o podszywaniu się i manipulacji treściami skłoniłem właściciela do usunięcia wszystkich moich postów z tego forum nie chciałem nic tam zostawiać bo pewności co do tego co by się stało z treścią oczywiście mieć nie mogłem odnoszę pewne wrażenie że cała ta sprawa jest szersza i dotyczy większej ilości użytkowników tego forum w każdym razie ostrzegam wszystkich znajomych przed tym forum z pewnością nie ma ono nic wspólnego z historią ani z poważnym traktowaniem użytkowników za to z pewnością działa tam jakieś gnojstwo jeśli już musicie tam pisać to nie róbcie tego pod nazwiskiem nie podawajcie prawdziwego maila ani żadnych danych jeśli zaś czerpiecie stamtąd informacje to weryfikujcie je być może celowo ktoś wypisuje tam bzdury podając się za innych userów pzdr. No i tu na forum niby dwóch Leniaków, jeden ruski zbanowany i Przemysław Leniak, jak tu ładu dojść i komu wierzyć ??? A może, jak tu ktoś pisał, jest to kradzież tożsamości i Leniaka prawdziwego nie ma w necie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To były moje słowa tylko w tagi się schowały :)     No i tu na forum niby dwóch Leniaków, jeden ruski zbanowany i Przemysław Leniak, jak tu ładu dojść i komu wierzyć ??? A może, jak tu ktoś pisał, jest to kradzież tożsamości i Leniaka prawdziwego nie ma w necie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj to admin pisze za Leniaka :))) I gnojstwo jeszcze większe bo usuwać nie chcą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie tam ostrzeżenie chłopisko normalnie zmądrzał i chciałby się jakoś wymigać od tych setek bzdur zapisanych w sieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od samego początku miałam wątpliwości czy to jest prawdziwy profil Przemysław Leniak. Na wszystkich portalach to samo zdjęcie i ta rozbrajająca szczerość np. "pracuję przeważnie na czarno" albo "nie wszystkie błędy ortograficzne w moich wypowiedziach są zamierzone" To nie możliwe żeby takie głupoty wypisywał prawnik z wykształcenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki prawnik to pseudo prawnik nawet nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciapaty jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciapaty jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To  KAPUCHA  jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się zdaję że to agęt pod pszykryciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony,człowiek komunistów,Bula ciapatego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemku, może Towoje Słońce pracujące w biurze firmy ukrywa to przed Tobą, więc spieszę donieść, że możesz wrócić do pracy, jest zapotrzebowanie. [media]http://przemekkainel.pl/leniaktv.swf[/media]   http://light-tech.pl/praca/
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://light-tech.pl/o-nas/zespol/ oooooooooooooo ja cię kręcę ! teraz to wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknęli go wreszcie! Alleluja!!! Skończy się to trollowanie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...